Понеділок, 18 квітень 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

Семінар моніторинг

12 – 14 квітня у Львові проходив семінар «Моніторинг та оцінка», організований Карітасом України. Семінар проводила п.Ірен Бергер з Карітасу Німеччини, яка є консультантом Карітасу України. В цьому семінарі, що проводився в рамках проекту «Мобільна робота з молоддю», крім працівників даного проекту брали участь координатори центрів по роботі з дітьми трудових мігрантів. Таке поєднання працівників з різних напрямків роботи з дітьми та молоддю надало цій робочій зустрічі, за словами п.Ірен, свіжості та внесло певну ізюминку у роботу.

Метою семінару було навчити правильно планувати нашу діяльність відповідно до поставлених цілей та оцінювати свої результати.

Насамперед учасники семінару ознайомилися із значеннями понять «моніторинг та оцінка». В процесі заняття дізналися, що моніторити потрібно весь процес та види діяльності своєї роботи, а також все, що з цим є зв’язане для того, щоб визначити ефективність використовуваних методів та заходів.

Семінар був дуже корисним в плані подання інформації. Невід’ємною частиною семінару були заняття в малих групах, в яких учасники намагалися практично застосовувати набуту інформацію.

Юлія Марунчак

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org