П'ятниця, 17 травень 2019 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!


Щороку провдиться благодійна акція «Великодній виграш», а зібрані кошти витрачаються на різні потреби молоді з вадами розумового чи фізичного розвитку або ж для дітей у складних життєвих обставинах.

У неділю, 5 травня, відбулась щорічна благодійна акція «Великодній виграш" і цього року кошти будуть спрямовані на допомогу сім’ям у кризі, які звертаються у Центр Підтримки Сім’ї, що діє при благодійному фонді «Карітас».

В акції взяло багато сімей, люди приїхали з різних областей, міст і селищ. Кожен, хто придбав лотерейний квиток став учасником розіграшу цінних призів, таких як: планшет, смартфон, навушники, путівки на літній спортивно-оздоровчий відпочинок та інші.

Особи, які склали невелику пожертву, допомогли сім’ям у кризі та щей отримали шанс стати власником чудового призу!

Під час розіграшу в програмі відбувся концерт від талановитих музикантів з університету,  проводились банси, працювали аніматори, атакож діяла фотозона для дітей 

Розіграш проходив в концертному залі "Верховина" (Філармонія) м. Дрогобич.

Дякуємо нашим партнерам та кожному, хто долучився до благодійної акції «Великодній виграш». Ви зробили великий внесок, аби допомогти зібрати кошти для сімей, які перебувають в кризі.


Caritas Ukraine за сприянням Caritas Polska
Ministerstwo Spraw Zagranicznych

 

 
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org