Четвер, 04 квітень 2019 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Відбувся інтеграційний виїзд мобільної групи в рамках проекту "Протидія торгівлі людьми" до Броницької загальноосвітньої школи!

Цими днями відбувся інтеграційний виїзд мобільної групи по протидії торгівлі людьми нашої організації, а саме, координатора проекту Галини Космін-Гром, психолога Аліни Макарець cпільно з Оксаною Яжик, соціальним педагогом Дрогобицької Рцсссдм до Броницької загальноосвітньої школи.

Соціальний педагог ознайомила учнів та вчителів із діяльністю центру соціальної служби для сімей, дітей та молоді. Наголосила, про види діяльності, заходи та яку можна отримати допомогу у центрі.

Представники Карітасу розповіли про тему торгівлі людьми, що це таке, як вберегтися від цього явища, як зарадити собі, коли ти стикнувся з проблемою булінгу.
Учні грали у пізнавальну гру "Інформація", дивилися відео від Міжнародної організації з міграції, та задавали питання, які стосуються цієї теми.

            Директорка школи, п.Леся, щиро подякувала спеціалістам за візит та висловила бажання майбутньої співпраці із центром та Карітасом.
Стежте за нашими подіями та будьте в курсі майбутніх подій, щоб не пропустити цікавої зустрічі чи події.


 

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org