Четвер, 14 березень 2019 Нижник Юрій
Розповісти друзям у:

Якщо веселитися – то без алкоголю!

«Якщо веселитися – то без алкоголю»! Саме з такого гасла розпочався вишкіл для аніматорів 2019. Святкування тривало три дні з 7 по 9 березня в Реколекційному Центрі бл. свщмч. Омеляна Ковча (біля Дрогобича).

«Веселі танці, конкурси і запальна музика не дозволяли сидіти на одному місці, а ноги самі танцювали», - ділиться своїми емоціями Марина, учасниця вишколу. Адже й справді танцювали всі, як діти так і дорослі.

Різноманітні ігри, неперевершені атракції, локації для дітей, смачні обіди, кава-брейк та фуршетний стіл від кафе «Витанія» наповнювали святковою атмосферою та збагачували незабутніми емоціями кожного. Крім насиченої програми, польські тренери підготували сюрприз, про який  будуть пам’ятати ще довго. В центрі міста Дрогобич організували флешмоб з танців для всіх охочих. Люди які проходили повз, чули музику і підключалися до спільного танцю, таким чином підняли собі настрій і своїм ближнім.

Професійні польські тренери навчили нас, як розважатися весело і цікаво, а головне без вживання спиртного, чи інших речовин, що впливають на свідомість людини. Тим самим довели, що алкоголь не являється запорукою гарного настрою

В кінці вишколу кожному учаснику було видано сертифікат, який надає право бути аніматором-тамадою та організатором безалкогольних свят, забав, тверезих вечірок і подібних заходів.

Благодійний фонд Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії висловлює щиру подяку кожному, хто приймав участь у вишколі і закликає організовувати подібні заходи на своїх теренах.

         Особлива подяка для наших блискучих тренерів з Польщі.

Ви неймовірні, робите потрібні речі.

Добра вам, миру та злагоди! 

 

   


Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org