Вівторок, 05 липень 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

Вечір розваг в центрі «Жива історія»

Всі, і дорослі, і малі, дуже люблять розважатися. Приємні емоції від перебування у веселій компанії друзів приносять багатьом задоволення. Саме таким був вечір, організований в центрі «Жива історія» для літніх людей, що діє при БФ «Карітас СДЄ».

 

Приємна та спокійна українська музика, фуршетний стіл, жарти, анекдоти – було все, що потрібно для веселого відпочинку. Проводячи приємно час, молоді душею люди згадували свою молодість та прожиті роки. Можливо, з ностальгією, але в кожного за плечима є певний досвід, яким кожен з них гордиться. Гордиться, бо за життя вдалося чимало досягнути для себе, для родини, а також зробити для України.

 

Такі вечори відпочинку, як відзначили самі його учасники, сприяють не тільки згуртованості людей між собою, приємному проведенню часу, а й набуттю приємних емоцій і вражень, яких так бракує в нашому повсякденному житті!

Працівники центру «Жива історія» на прохання учасників пообіцяли регулярніше проводити вечори з розвагами з метою зробити їм приємність, розвеселити. Адже, скільки задоволення можна отримати, коли бачиш щасливі лиця тих, для кого стараєшся щось добре робити.

Робімо приємні несподіванки для своїх ближніх!!!!

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org