Вівторок, 14 червень 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

Про піший похід до Самбірської Богоматері

Протягом двох днів, 10 та 11 червня, молячись за здоров’я, за оздоровлення душі і тіла, люди пішим маршем йшли з Дрогобича до Самбора, до Чудотворного образу Самбірської Богоматері. Незважаючи на холодну, дощову погоду, люди прямували, підтримуючись піснею «Ми є родина…. у Христі».

Почалась проща вранці Святою Літургією у БФ «Карітас СДЄ», під час якої отці Ігор Козанкевич та Роман Федько благословляли прочан на добру путь. Витримки, сили, Божого благословення і легкої та швидкої дороги прочанам також прийшли побажати п. Люба Соляник, спеціаліст Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з колегами. Всього з Дрогобича вирушило 47 осіб, серед яких неповностравні, їх батьки, працівники та волонтери «Карітасу» та інші бажаючі. Найстаршою учасницею цьогорічної прощі стала Анна Боднар, якій виповнилося 82 роки і яка своїм завзяттям надихала прочан.

Головною ціллю прощі було прославити Бога, приготуватися до Свят Зіслання Святого Духа, подякувати Богу та просити Божих ласк, а також привернути увагу суспільства, держави і Церкви до життя неповносправних осіб. Адже між нами їх є чимало (хоча й не дуже часто, можливо, їх зустрічаємо на вулиці через їх обмеження в пересуванні). Тим самим ми хочемо показати, що ці особи є потрібні суспільству, вони також займають своє особливе місце в нашій християнській та людській родині.

Дорогою в лицях людей, які проходили мимо або проїжджали в попутних машинах, можна було прочитати здивування і захоплення силою волі прочан вирушити в неблизьку дорогу навіть при погодних умовах, які не дуже сприяли пішому маршу. Прочан гостинно зустрічали в храмах тих населених пунктів, через які вони проходили. Парафіяни спільно з прочанами молилися на молебені.

 

 

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org