Четвер, 02 червень 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

Нам, центру «Разом - сильніші», - один рік

Цієї весни Центру «Соціальної та психологічної підтримки дітей трудових мігрантів» виповнився один рік. Святкування річниці відбулося в день, коли ми пригадуємо, хто такі діти, що вони люблять і які в них права - 1 червня.

Рік діяльності Центру минув дуже швидко, були і успішні ситуації, і не дуже вдалі. Без них не обійтися в будь-якій діяльності. Нам, тобто всій команді проекту і всім дітям, які відвідують Центр «Разом - сильніші», прийшлося немало пережити, багато навчитися, стати мудрішими, дорослішими, впевненішими та відповідальними.

В урочистій частині згадувались усі досягнення та невдачі, які виникали впродовж року. Кожен працівник висловив свої думки щодо діяльності та побажання дітям на майбутнє. Також були висловлені плани діяльності і розвитку Центру. Після перегляду фотографій визначних заходів діти частувалися солодким та згадували пригоди, які з ним траплялися в Центрі.

Протягом року відвідування Центру, діти, які є індивідуальними кожен по-своєму, проявляли свої здібності, таланти, свої сильні та слабкі сторони. Види діяльності Центру сприяли цьому. На святкуванні річниці Центру, яка супроводжувалась веселими танцями, цікавими і захоплюючими іграми та конкурсами, найактивніші відвідувачі Центру були нагороджені грамотами. Десять підлітків отримали нагороди за їх певні заслуги та досягнення в Центрі «Разом - сильніші».

Дітям дуже сподобалося свято, а особливо – відзнаки. Запрошуємо дітей, чиї батьки працюють за кордоном, до участі в Центрі, до корисного і приємного проведення часу.

 

 

 

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org