П'ятниця, 27 травень 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

«Як підвищити рівень усвідомлення проблеми торгівлі людьми»

В рамках реалізації проекту «Запобігання нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми у Львівській області», що підтримується Посольством США в Україні, 26 травня відбувся черговий тренінг для молоді «Як підвищити рівень усвідомлення проблеми торгівлі людьми», метою якого є запобігти таким явищам, як нелегальна трудова міграція та торгівля людьми, максимально інформувати громадськість про ці проблеми.

Учасниками тренінгу були учні Дрогобицького професійного політехнічного ліцею та інші молоді люди з Дрогобича. Знайомство і ознайомлення з проблематикою тренінгу відбувалося у цікавій формі – гри – мотузкою. Це значною мірою заінтригувало учасників тренінгу. Молоді люди, які з зацікавленістю слухали Галину Яджак, яка проводила тренінг, брали активну участь в обговоренні. Як відомо зі слів хлопців, вони дізналися багато корисного під час цієї зустрічі, занотували собі необхідну інформацію.

Цей тренінг дав змогу учасникам краще ознайомитись з явищем торгівлі людьми та нелегальної трудової міграції, з тим, як розпізнавати небезпеку, як правильно виїжджати за кордон та як допомоги собі у складних ситуаціях за кордоном.

 

 

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org