П'ятниця, 20 травень 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

Круглий стіл з питань сім’ї

«Питання сім’ї в контексті сучасного українського суспільства». Такою була назва круглого стола, який проводив Дрогобицький міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді в четвер, 19 травня. Серед запрошених гостей були працівники відділу охорони здоров’я, відділу освіти, священики, представники Інституту родини та подружнього життя УКУ та інші. Юлія Марунчак, керівник центру для дітей трудових мігрантів «Разом - сильніші», теж взяла участь у цій зустрічі.

Круглий стіл об’єднав багатьох досвічених людей, щоб спільно подумати над тим, як формувати правдиві родинні цінності. Адже в сучасному світі ми часто спостерігаємо процес руйнування сімей. Цьому сприяють ряд чинників, деякі з яких треба викорінювати на рівні цілої держави.

«Загалом, проведений круглий стіл був дуже змістовним. Через пізнання нових людей ми пізнаємо багато нової і корисної інформації. Приємним є те, що багатьом людям не є байдужим питання питання формування здорової, міцної сім’ї, і кожен у своїй ділянці роботи робить важливі речі, направлені на вирішення проблем сучасної сім’ї. І тільки інтегрувавши сили всіх, можна досягти бажаного результату, хоча б частково», - вважає Юлія Марунчак.

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org