Середа, 18 травень 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

«Дивовижні долоні» – це одна родина......»

Протягом затяжного холодного зимового періоду набридає сидіти в чотирьох стінах. Навіть праця інколи не приносить потрібного задоволення. Для цього людині потрібні нові емоції, зміна обстановки. Цього потребують і діти з особливими потребами. Тому в п’ятницю, 13 травня Друзі з Центру дозвілля «Дивовижні долоні», які багато часу проводять за виготовленням різноманітних сувенірів та проведенням інших цікавих, розвиваючих занять, виїхали відпочити. Погода цьому теж сприяла. Відпочивали в Нагуєвичах, де чудово провели час в супроводі вихователів, зустрілися з учнями Нагуєвицької школи-інтернату. Спільні ігри, цікаві і захоплюючі розповіді, співання пісень принесли Друзям чимало радості та задоволення.

Найочікуванішим моментом екскурсії був процес смаження ковбасок на вогні. Вогонь, що розігрівав сосиски, розпалював в серцях Друзів невимовну радість від приємного проведення часу. Вихователям теж приємно було бачити Друзів усміхненими, життєрадісними, пованими енегрії.

Цей відпочинок в черговий раз довів, що «Центр дозвілля «Дивовижні долоні» – це одна родина, яка живе спільним життям». Так дослівно висловився Мирон – один з Друзів.

 

 

Юлія Марунчак

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org