Середа, 18 травень 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

Німецькі студенти цікавляться діяльністю «Карітасу»

18 травня БФ «Карітас» відвідали студенти з Католицького університету з міста Ейштат (Баварія, Німеччина) разом з їх викладачем Герхардом Роттом, а також Максимом Бондаренком та Ксенією Буханець з Комісії у справах міграції УГКЦ. Ці молоді люди майбутньою своїм майбутнім фахом обрали професію соціального працівника.

Метою їх приїзду в Україну є, власне, дослідження, вивчення та аналіз потреби в праці соціальних працівників в нашій країні. Відвідувачі цікавилися всіма ділянками роботи «Карітасу», ретельно розпитуючи про деталі роботи з потребуючими.

Їм вдалося відвідати центр для дітей трудових мігрантів «Разом - сильніші», центр дозвілля для неповносправних дітей «Дивовижні долоні» (тут придбали собі на згадку сувеніри з бісеру, які виготовляє молодь у центрі), консультаційний центр з протидії торгівлі людьми, клуб літніх людей «Жива історія» та центр Волонтаріату.

Гості з Німеччини були дуже задоволені сьогоднішніми відвідинами «Карітасу», пообіцяли подумати над пропозицією приїхати і попрацювати у нас волонтерами. Тож будемо сподіватися на тісну співпрацю.

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org