Четвер, 12 травень 2011 Наталія Яцик
Розповісти друзям у:

«Соціальне служіння Церкви є інтегральною складовою частиною її євангелізаційної місії»

7 травня у Дрогобичі відбулася прес-конфереція Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука. Конференція проводилася в рамках святкування ювілею Владики СДЄ Юліяна Вороновського і приїзду Блаженнішого.

Отець ігор Швед, який брав участь у цій конференції, презентує нашій увазі відповідь Блаженнішого на своє запитання стосовно соціальної місії Церкви в допомозі людям, залежним від алкоголю та наркотиків, та всім іншим, що стикаються з цими проблемами.

«Думаю, що нового нічого не скажу, а тільки підтверджу те, що соціальне служіння Церкви є інтегральною складовою частиною її євангелізаційної місії. Ми не можемо голосити Слово Боже лише на рівні певних ідей, ми маємо показувати певні вчинки. Для нікого не є таємницею, що тоді, коли хотілося якимось чином Церкву знищити, її завжди намагалися усунути від суспільного служіння, для того, щоб вона не була присутньою у суспільстві. Думаю, що сьогодні, зокрема, в тих пострадянських контекстах, ми мусимо вертатися в те суспільство, мусимо йому служити так, як цього вимагає наша християнська совість. Ті проблеми, які Ви називали, є тільки однією частиною величезних соціальних потреб, які сьогодні існують в українському суспільстві. Безперечно, що це треба робити. На зустрічі з Президентом України ми обговорювали теми реституції церковного майна, але чомусь завжди говорили про реституцію храмів і культових споруд. Тоді я у своєму слові підкреслив, що Церква не тільки молиться, вона ще і здійснює своє служіння у тому суспільстві. Дуже важливим є, навіть коли ми говоримо про ті майнові питання, мати на увазі той вимір соціального служіння Церкви, якого очікує сьогодні від неї суспільство», - так пояснював Блаженніший Святослав Шевчук.

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
B
U
I
© 2009-2012
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ"
Всі права застережено

© Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим
посиланням на сайт www.caritas-sde.org